شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه چی چی لاس / رب گوجه فرنگی با کیفیت با برند چی چی لاس
رب گوجه فرنگی با کیفیت
رب گوجه فرنگی با کیفیت با برند چی چی لاس

رب گوجه فرنگی با کیفیت با برند چی چی لاس

رب گوجه فرنگی با کیفیت با برند چی چی لاس، تولیدی شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با بسته بندی های مختلف در اوزان های گوناگون، جهت فروش در داخل کشور و صادرات به کشورهای عربی و اروپایی عرضه می گردد.

رب گوجه فرنگی چی چی لاس

دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه‌ای در بازار موجود است؛ که از هر دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه‌ای می‌توان استفاده کرد، که هر یک مزایا و کاستی‌هایی دارد. گوجه فرنگی محلی رب کمتری می‌دهد اما باعث می‌شود رب کپک نزند و دیرتر خراب شود.گوجه فرنگی گلخانه‌ای گران‌تر است اما رب بیشتری از آن حاصل می‌شود. رب گوجه فرنگی چی چی لاس از گوجه های سالم و گوشتی استفاده شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. اگر شما عزیزان برند چی چی لاس مجموعه خزر عصاره وارنا را امتحان کرده باشید می دانید که این محصول از چه کیفیت مطلوبی برخوردار است.

رب گوجه فرنگی با کیفیت رب گوجه فرنگی با کیفیت

کارخانه تولیدی رب گوجه فرنگی چی چی لاس

کارخانه‌ تولید رب گوجه با برند چی چی لاس معمولاً گوجه‌هایی را استفاده می‌کند که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. گوجه فرنگی باید کاملاً قرمز و رسیده باشد و بخش‌هایی از گوجه زرد یا سبز و سفید نباشد. زیرا قسمت سبز رنگ گوجه سرطان زا می باشد و برای سلامتی خطرناک است. از انتخاب گوجه‌های لهیده، خراب و کپک زده باید خودداری شود چراکه سالم نیست و طعم رب را تغییر می‌دهد.

رب گوجه فرنگی با کیفیت رب گوجه فرنگی با کیفیت

صادرات رب گوجه چی چی لاس

رب گوجه فرنگی چی چی لاس پس از تولید، بسته بندی شده و برحسب سفارش به کشورهایی که درخواست خود را ثبت نموده اند ارسال می شود. کشور ایران به لحاظ تولید رب گوجه فرنگی در جایگاه هفتم و به لحاظ صادرات رب گوجه فرنگی در جایگاه ششم دنیا قرار گرفته است. کشورهای همسایه ایران به خصوص دو کشور عراق و افغانستان به دلیل قرابت فرهنگی و ذائقه‌ای که با ایران دارند، بیشترین وارد کنندگان رب گوجه فرنگی از ایران می‌باشند. کشورهای هدف صادرات رب گوجه فرنگی ایران یعنی کشورهای که بیشترین صادرات رب گوجه فرنگی ایران  به آن ها صورت می‌گیرد، شامل ۷ کشور:

  1. عراق
  2. افغانستان
  3. روسیه
  4. امارات
  5. بلاروس
  6. تاجیکستان
  7. قزاستان می‌باشند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

انواع دیگر از بسته بندی رب گوجه فرنگی برند چی چی لاس

انواع دیگر از بسته بندی رب گوجه فرنگی برند چی چی لاس  را میخواهیم در …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.