شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب 1 کیلویی / فروش انواع رب گوجه 1 کیلویی
انواع رب گوجه

فروش انواع رب گوجه 1 کیلویی

فروش انواع رب گوجه 1 کیلویی در بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای مختلف با بهترین کیفیت و کاملا طبیعی و تضمینی با نام چی چی لاس از طریق سایت رب فروش امکان پذیر می باشد. چند نوع رب گوجه 1 کیلویی در بازار موجود است؟ منظور از انواع رب گوجه چیست؟

انواع رب گوجه 1 کیلویی

یکی از موارد در انواع رب گوجه فرنگی، می توان به نام های مختلفی که رب گوجه در وزن یک کیلو دارد اشاره کرد. به طور مثال، در شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا، رب گوجه فرنگی در وزن یک کیلویی با نام های تجاری چی چی لاس و منجی تولید می گردد.

مورد دوم، بریکس یا همان درصد غلظت رب گوجه فرنگی در وزن یک کیلویی است. یعنی رب گوجه فرنگی غلیظ یک کیلویی با بریکس 29-27% و رب گوجه فرنگی رقیق با بریکس 20-18% هم شامل تنوع نوع رب گوجه فرنگی در یک وزن خاص می شود. مورد سوم در انواع رب گوجه می توان به نوع درب اشاره کرد، یعنی یک رب گوجه در وزن یک کیلویی می تواند شامل :

  1. درب معمولی و ساده
  2. درب آسان بازشو
  3. درب آسان باز شو با درپوش پلاستیکی.

فروش انواع رب

فروش انواع رب گوجه

گفتنی است هر چه غلظت رب گوجه فرنگی یا همان بریکس، بالاتر باشد مسلما قیمت آن برای فروش بالاتر است و رب گوجه فرنگی رقیق ارزان تر، به همین دلیل برای فروش انواع رب گوجه فرنگی در وزن های مورد نظر باید به نام برند و درصد غلظت و نوع در پوش در بسته بندی توجه نمود. موارد ذکر شده از جمله عواملی هستند که در قیمت و در نهایت در فروش رب گوجه تاثیر گذارند.

فروش انواع رب

فروش انواع رب گوجه به چه نقاطی است؟

رب گوجه فرنگی برند چی چی لاس بر اساس نوع بسته بندی و میزان مصرف منطقه و کشور بارگیری و در بخش صادرات قرار می گیرد. از جمله کشورهای مصرف کننده رب گوجه چی چی لاس شامل:

  • روسیه
  • بلاروس
  • عراق
  • افغانستان
  • عمان
  • قزاقستان
  • کشورهای افریقایی و … می باشند.

فروش انواع رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

انواع رب گوجه

خرید رب گوجه چی چی لاس 1 کیلویی

خرید رب گوجه فرنگی با نام تجاری چی چی لاس در وزن یک کیلویی تولید …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.