فروشنده رب گوجه شیشه ای چی چی لاس

فروشنده رب گوجه شیشه ای چی چی لاس، شرکت خزر عصاره وارنا، محصولات خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تولید و روانه بازار مصرف می کند.

فرآیند تولید رب گوجه چی چی لاس

 1. دریافت گوجه فرنگی
 2. خیساندن وشستشوی مقدمات گوجه
 3. سرورتینگ و شستشوی گوجه
 4. خردکردن گوجه
 5. پخت اولیه
 6. فیلتراسیون
 7. تانک فرموله
 8. تغلیظ آب گوجه
 9. پاستوریزاسیون
 10. پرکردن درقوطی ودربندی
 11. پاستوریزاسیون قوطی پرشده
 12. عبوراز زیردوش آب سرد
 13. تیکت زنی وبسته بندی
فروشنده رب گوجه

آیا کسی هستید که رب گوجه فرنگی شیشه ای استفاده می کنید و به دنبال رب شیشه ای با مارک جدید را می خواهید امتحان کنید؟ آیا خرید رب گوجه شیشه ای و دیدن رنگ رب در ظروف شیشه ای خرید را برای شما آسان تر می کند؟

شرکت خزر عصاره وارنا شما را با برند رب گوجه فرنگی شیشه ای آشنا می کند تا با اطمینان رب های شیشه ای را در سبد خرید خود قرار دهید. رب گوجه فرنگی چی چی لاس با بسته بندیهای مختلف از جمله ظروف شیشه ای تولیدی شرکت خزر عصاره وارنا می باشد.

این رب در وزن های 750 و 1500 گرم شیشه ای با بریکس 27 و ترکیبات 25.5% رب خالص و 1.5% نمک به بازار عرضه می گردد. گفتنی است رنگ دل انگیز رب کاملا مشخص بوده و این اطمینان را به مصرف کنندگان می دهیم که محصول تولید شده کاملا طبیعی و بدون مواد افزودنی می باشد. و با مصرف آن با طعم و بوی دلپذیری که دارد شما را مجذوب خود خواهد کرد.

فروشنده رب گوجه

فروشنده انواع رب گوجه چی چی لاس

تولید کننده، فروشنده و صادر کننده انواع رب گوجه فرنگی برند چی چی لاس ، شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا می باشد. این مجموعه با مدیریتی جوان که با چندین سال تجربیات موفق در کنار مدیران مجموعه خود مشغول به فعالیت در زمینه تولید رب گوجه فرنگی صد در صد طبیعی می باشد. توانسته است تحولی در بازار رقابت ایجاد نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما