شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه صادراتی / صادرات رب گوجه به روسیه

صادرات رب گوجه به روسیه

صادرات رب گوجه از ایران به اکثر کشورها صادر می شود. کشور روسیه یکی از متقاضیان رب گوجه ما است ورب چی چی لاس بازار خوبی در بین رقبای خود دارد. صادرات به روسیه از طریق راه آبی و از طریق کشتی های باری انجام می گیرد. چرا برند چی چی لاس پرفروشترین رب گوجه در بین رقبا می باشد؟

رب گوجه فرنگی ایرانی 

فرآورده هاي حاصل از تغلیظ آب گوجه فرنگی که به جهت نگهداری طولانی پس از طی فرایندهایی وافزودن نمک، در بسته بنديهای مختلف فلزي یا غیر فلزی تولید و بسته بندی می شود.

صارات رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی ایرانی با ظرفیت اسمی تولید 1 میلیـون و 300 هـزار تن در سال 95 که حدود 147 هزار تن به ارزش 203 میلیون دلار صادرات داشته است. کشورهای وارد کننده رب گوجه فرنگی از ایران به ترتیب:

 • عراق
 • افغانستان
 • امارات
 • روسیه
 • قزاقستان می باشد.

کشور روسیه نیز یکی از عمده خریداران رب گوجه فرنگی ایران می باشد که عموما از طریق بندر انزلی به این کشور صادر می شود.ر ب گوجه

بهترین برند رب گوجه صادراتی

شرکت تولیدی صنعتی خزر عصاره وارنا با بیش از 10 سال تجربه موفق در تولید رب گوجه با کیفیت و صددرصد طبیعی با برند چی چی لاس توانسته است با اصول و قوانین تولید محصولات خود را تهیه و به کشورهای مختلف از جمله روسیه صادر نماید و عرصه را برای دیگر رقبا تنگ نماید. تنوع بسته بندی و تولید رب گوجه با بریکس های استاندارد و سفارشی باعث گردیده این محصول از فروش بالایی در صادرات رب گوجه برخوردار گردد. از جمله بسته بندی های رب گوجه صادراتی چی چی لاس شامل:

 • قوطی فلزی در وزن های گوناگون
 • ظروف شیشه ای
 • حلبی
 • ساشه و دویی پک
 • اسپتیک

  صادرات رب به روسیه

  ایران بعد از کشور ترکیه در منطقه یکی از بزرگترین صادرکنندگان رب گوجه فرنگی می باشد. از نظر کیفیت رب گوجه فرنگی، ایران بالاتر از کشور ترکیه می باشد. استان فارس بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در کشور می باشد. استان بوشهر نیز بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در فصل پاییز و زمستان را به خود اختصاص داده است. از این رو کشور روسیه به دلیل حساسیت بر روی استاندارد بودن محصول، از مهمترین متقاضیان خرید رب گوجه فرنگی ایرانی می باشد. برای خرید عمده رب گوجه با ما در ارتباط باشیدتولیدکننده رب گوجه خوب

  مشکلات موجود در صادرات

  از جمله مشکلاتی که در راه صادرات وجود دارد و کار را برای تاجران و صادرکنندگان سخت می کند شامل:

  1. قیمت تمام شده بالا
  2. افزایش قیمت مواد اولیه محصول
  3. هزینه حمل و نقل می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه رب گوجه فرنگی صادراتی

کارخانه رب گوجه فرنگی صادراتی

کارخانه رب گوجه فرنگی صادراتی چی چی لاس با مدیرانی با تجربه و رعایت کامل …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.