شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه فرنگی / سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس
سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس

سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس

سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس

سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در انواع مختلف بسته بندی از طریق سایت رب فروش امکان پذیر میباشد.بسته بندی مناسب نه تنها محصول تولیدی را در برابر عوامل خارجی محافظت می نماید. بلکه کیفیت آن نشانگر سلیقه و ظرافت تولید کننده است. چه بسا تولیداتی با کیفیت بالا به دلیل بسته بندی ضعیف بازار خود را از دست می دهد.

سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس

شرکت خزر عصاره وارنا

در کنار بسته بندی رنگ طبیعی محصول و عطر آن نشانگر کیفیت و مرغوبیت آن است. توصیه می کنم جهت سفارش محصول رب گوجه فرنگی با شرکت خزر عصاره وارنا تماس بگیرید. گفتنی است این شرکت با استفاده از علم و تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنایع غذایی تمام تلاش خود را بکار گرفته تا رضایت مشتریان را جلب نماید.

سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاس

تولید کننده رب گوجه ایرانی چی چی لاس

شرکت با سابقه ای که این محصول ایرانی درجه یک را تولید می کند، شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا می باشد که محصولات رب گوجه فرنگی را در کشور عزیزمان ایران تهیه و به دست مشتریان داخلی و خارجی می رساند. رب گوجه فرنگی می تواند در رنگ و غذا و طعم خوش آن کمک شایانی به شما بکند. رب گوجه ترکیبی از گوجه فرنگی و نمک است که در هر 100 گرم

 • کیلوکالری انرژی 3/7
 • پروتئین 0/33
 • چربی 7/13
 • کربوهیدرات دارد.
 • سفارش رب گوجه فرنگی مارک چی چی لاساین شرکت با سابقه تولیدات خود را به سفارش هم تولید می نماید. زیرا ذائقه ی مصرف کنندگان هر منطقه با یکدیگر متفاوت بوده و این شرکت تسلط و آشنایی کامل به موارد مذکور را دارد. می توان به این نکته اشاره کرد که رب ها بر حسب سلایق مختلف بسته بندی می شوند که این نوع بسته بندی روی قیمت رب گوجه هم تاثیر خواهد گذاشت.

  سفارش رب گوجه ایرانی

  برای سفارش رب گوجه، مصرف کنندگان محترم می توانند از طریق برگه تماس با ما، با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشند. پس از ثبت سفارش و تنظیم پیش فاکتور و انجام مبلغ واریزی ، لیست درخواستی در نوبت تولید قرار گرفته و بعد از مراحل تولید و قرنطینه در کمترین زمان برای ارسال بارگیری می شود.

   

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده انواع رب گوجه فرنگی

فروشنده انواع رب گوجه فرنگی

فروشنده انواع رب گوجه فرنگی چی چی لاس در اوزان گوناگون تولید می شود و …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.