شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / بهترین رب گوجه / رب گوجه فرنگی با کیفیت چی چی لاس

رب گوجه فرنگی با کیفیت چی چی لاس

رب گوجه فرنگی با کیفیت چی چی لاس

امروزه کارخانه‌ها و کارگاه‌های زیادی در تولید مواد غذایی مثل رب گوجه فرنگی فعال هستند. طبیعتاً همه محصولات تولیدی از کیفیت مطلوب برخوردار نخواهند بود. اگر برای سلامتی غذایی که می‌خورید اهمیت قائل هستید باید از ویژگی های رب گوجه فرنگی مرغوب و باکیفیت آگاه باشید تا بهترین رب گوجه فرنگی را انتخاب کنید.رب گوجه پاکتی

از خرید رب های غیراستاندارد و غیربهداشتی که تحت عنوان رب خانگی به فروش می‌رسند اکیداً خودداری کنید

در رب‌های گوجه فرنگی بی‌کیفیت و غیراستانداردی که تحت عنوان رب خانگی در کارگاه‌های کوچک تولید می‌شوند و به فروش می‌رسند دو ماده سمی بنزوات سدیم و آلترامید یافت می‌شوند. عدم پختن رب های خانگی غیر استاندارد در شرایط خلاء، باعث بوجود آمدن آلترامید می‌شود. در فرآیند تولید رب‌های خانگی غیراستاندارد، بر خلاف رب‌های گوجه فرنگی استاندارد و باکیفیت، بنزوات سدیم به عنوان یک افزودنی به رب اضافه می‌شود.

رب گوجه فرنگی مرغوب و باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

استفاده از رب گوجه فرنگی نامرغوب و غیراستاندارد می‌تواند باعث بروز ناراحتی‌های گوارشی شود. به همین دلیل در ادامه به بررسی چند مورد از ویژگی های رب گوجه فرنگی با کیفیت که در هنگام خرید باید مدنظر داشته باشید خواهیم پرداخت.فروشنده ر ب گوجه

بازتاب کم نور از سطح رب گوجه فرنگی

بازتاب کم نور از سطح رب از ویژگی های رب گوجه فرنگی مرغوب و باکیفیت است. در فرآیند تولید خیلی از رب‌های گوچه فرنگی بی‌کیفیت برای کاهش هزینه‌های تولید از نشاسته استفاده می‌کنند. این موضوع باعث افزایش بازتاب نور از سطح رب می‌شود. بنابراین در صورتی که مشاهده کردید نور زیادی از سطح رب گوجه فرنگی بازتاب پیدا می‌کند باید بدانید که در این رب از نشاسته استفاده شده است و رب از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

همگن بودن رب گوجه فرنگی

همگن بودن رب و عدم استفاده از سبزیجات دیگر در فرآیند تهیه آن از ویژگی های رب گوجه فرنگی مرغوب است که با روش‌های ساده‌ای می‌توان به آن پی برد. یکی از راه‌های ساده برای پی بردن به این موضوع این است که رب گوجه فرنگی را بچشید، رب باید مثل شکلات در دهان شما آب شود و چیز اضافه‌ای باقی نماند اما اگر در فرآیند تهیه رب گوجه فرنگی از سبزیجات و افزودنی‌های دیگر استفاده شده باشد، پس از آب شدن رب مقداری از این محتویات در دهان شما باقی خواهد ماند. یک روش دیگر پختن رب در روغن است، در صورتی که هنگام پختن رب لکه‌های سیاه مشاهده کردید و یا رب به صورت غیر همگن و گلوله گلوله درآمد، رب حاوی ناخالصی‌هایی مثل نشاسته و کدو یا سبزیجات دیگر است.

رب گوجه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بهترین برند صادراتی در ایران

بهترین برند صادراتی در ایران

بهترین برند صادراتی در ایران مختص به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا به نام …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.