شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه شیشه ای / خرید رب گوجه شیشه ای 1500 گرمی
خرید رب
خرید رب گوجه شیشه ای 1500 گرمی

خرید رب گوجه شیشه ای 1500 گرمی

خرید رب گوجه شیشه ای 1500 گرمی با برندهای چی چی لاس منجی و گراهانس و فروش داخلی و بخش صادرات از شمال تا جنوب و همسایه های ایران با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

خرید رب گوجه

برای خرید هر محصولی ابتدا در مورد میزان کیفیت محصول بررسی های لازم انجام می گیرد. رب گوجه فرنگی از آن دسته محصولاتی است که باید از مرغوبیت و مواد تشکیل دهنده آن اطمینان حاصل شود.

از این رو ما به شما توصیه می کنیم در خرید محصول رب گوجه فرنگی از هر منابعی که در دسترس دارید استفاده نمایید تا بتوانید سلامت خانواده خود را حفظ نمایید. شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا تولیدکننده رب گوجه فرنگی با کیفیت و کاملا طبیعی، با برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس محصولات خود را  روانه بازار می نماید. برای خرید این محصول اکثر خریداران عمده از درب کارخانه این برند صددرصد طبیعی محصولات خود را  دریافت می نمایند و به خرده فروشان و مصرف کنندگان جزیی می رسانند.

خرید رب

رب گوجه فرنگی شیشه ای

گوجه فرنگی از محصولات پرمصرفی است که به صورت های مختلف از آن برای تهیه انواع غذاها استفاده می شود. گاهی به صورت خام و گاهی به صورت پخته و به صورت رب و سس مورد استفاده قرار می گیرد.

رب گوجه فرنگی در این مجموعه در انواع بسته بندی ها تولید می شود یکی از انواع بسته بندی ها، ظروف شیشه ای است که در اوزان های مختلف شامل:

  • 250 گرمی
  • 750 گرمی
  • 1000 گرمی
  • 1500 گرمی

مشخصات رب گوجه شیشه ای چی چی لاس شامل:

  1. آب تغلیظ شده گوجه فرنگی تازه
  2. 1.5 درصد نمک تصفیه شده
  3. رنگ طبیعی
  4. پاستوریزه
  5. بدون مواد نگهدارنده
  6. بریکس (غلظت) 27%

خرید رب خرید رب

مزیت رب شیشه ای

رب گوجه فرنگی چی چی لاس با کیفیت منحصر به فرد در ایران تولید می گردد و از دستگاه های کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست تهیه می شود. همچنین  پاستوریزه ،کاملا بهداشتی می باشد. این محصول در ظروف شیشه ای بسته بندی می شود، از دلایل عمده بسته بندی شیشه ای، جلوگیری از رشد باکتری و جذب اکسیژن می باشد همچنین از کپک زدگی و خشک شدن رب جلوگیری می نماید.

خرید رب خرید رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

رب گوجه فرنگی شیشه ای صادراتی

رب گوجه فرنگی شیشه ای صادراتی

رب گوجه فرنگی شیشه ای صادراتی محصول شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با برند …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.