شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه صنعتی / خرید رب صنعتی 5 کیلویی قوطی
خرید رب صنعتی 5 کیلویی قوطی

خرید رب صنعتی 5 کیلویی قوطی

خرید رب صنعتی 5 کیلویی قوطی در بسته بندی های 4 عددی برای صادرات و فروش داخلی با کیفیت تضمینی و رنگ طبیعی با بریکس استاندارد با نام تجاری چی چی لاس امکان پذیر می باشد. جهت ثبت سفارش و یا خرید از طریق برگه تماس با ما و یا شماره هایی که در پایین صفحه موجود است اقدام نمایید.

رب گوجه صنعتی

ترکیبات رب گوجه فرنگی صنعتی مثل انواع رب گوجه خانگی، بیشتر گوجه فرنگی می‌باشد؛ یعنی در استاندارد تعریف شده رب گوجه فرنگی صنعتی، ترکیبات دیگری نمی‌توان در رب گوجه داشت. ماده تشکیل دهنده اصلی رب گوجه صنعتی از گوجه و نمک می باشد. برخلاف این که در برخی مارک‌های غیر معتبر کدو و پیاز و نشاسته را می‌توان در آنالیز رب گوجه مشاهده کرد. از طرفی نمک موجود در رب‌های صنعتی بر اساس اعلام سازمان استاندارد، حدود ۱ تا ۲ درصد است و اگر بیشتر از این میزان به آنها نمک اضافه شود، تقلب محسوب می‌شود. همچنین از مواد افزودنی و نگهدارنده ای که سبب می‌شود رب گوجه فرنگی صنعتی دربسته بندی حدود ۱۸ ماه سالم بماند در این ترکیبات استفاده می‌شود. البته برخی کارخانه‌ها مدعی تولید انواع رب گوجه فرنگی ارگانیک هستند که هیچ ماده نگهدارنده و شیمیایی در آن‌ها استفاده نشده است.

خرید رب صنعتی

ترکیبات رب گوجه‌فرنگی صنعتی زیاد متنوع نیست. شاید وجه تمایز در غلظت رب گوجه باشد که در میزان حرارت دادن گوجه این تفاوت ایجاد می‌شود.

رب گوجه 5 کیلویی قوطی

پس از تولید رب گوجه فرنگی، زمان بسته بندی رب فرا می رسد. بسته بندی های رب گوجه فرنگی در ظروف و وزن های متفاوتی موجود می باشد که بر حسب ثبت سفارشات پر و دربندی می شوند. یکی از انواع بسته بندی های رب گوجه، قوطی های فلزی 5 کیلویی می باشد. که دارای مشخصات کلی، شامل:

  • آب تغلیظ شده گوجه فرنگی
  • نمک طعام
  • بریکس 27% ( غلظت نهایی)
  • جنس قوطی فلزی
  • وزن خالص 4 کیلو، وزن ناخالص 5 کیلو
  • در بسته های 4 عددی
  • دارای سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو
  • دارای جدول ارزش غذایی
  • دارای تاریخ تولید و انقضا و سری ساخت
  • دارای مهر استاندارد

خرید رب صنعتی

تاجران و بازرگانانی که قصد خرید رب گوجه در وزن 5 کیلویی و دیگر اوزان ها و بسته بندی ها برند چی چی لاس، برای فروش داخلی و صادرات به کشورهای مختلف را دارند می توانند میزان سفارشات خود را از طریق شماره های موجود در این سایت ثبت و در نوبت تولید قرار بگیرند. سفارشات بر اساس تاریخ ثبت در نوبت تولید قرار می گیرند. لازم به ذکر است یکی از مشخصه های بارز شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا تولیدکننده رب گوجه چی چی لاس، به روز بودن تولیداتش می باشد که محصول نهایی را تازه و له روز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

خرید رب صنعتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

رب گوجه قوطی با اوزان گوناگون

رب گوجه قوطی با اوزان گوناگون

رب گوجه قوطی با اوزان گوناگون تولید کارخانه خزر عصاره وارنا با برند چی چی …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.