شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه صنعتی / خریدار رب گوجه فرنگی قوطی صنعتی
توصیه های مهم در مورد رب
توصیه های مهم در مورد رب گوجه فرنگی خوب

خریدار رب گوجه فرنگی قوطی صنعتی

خریدار رب گوجه فرنگی قوطی صنعتی می تواند رب گوجه فرنگی با برند چی چی لاس را در اوزان های (80، 180، 350، 800، 3000 و 4000 گرمی) با کیفیت درجه یک و بریکس استاندارد را انتخاب نماید.

خریدار رب

رب گوجه فرنگی صنعتی

گوجه فرنگی برداشت شده در  دشت مغان یکی از بهترین ارقام گوجه فرنگی جهت تولید رب گوجه فرنگی صنعتی می باشد که عموما شرکتهای تولید کننده رب گوجه فرنگی تمایل بسیار زیادی جهت تامین مواد اولیه کارخانه ای خود برای تهیه رب گوجه فرنگی صنعتی، از این منطقه دارند.

تولید کنندگان رب گوجه فرنگی کارخانه ای به بیان دیگر صنعتی می بایست از تکنولوژی های نوین جهت تولید و بسته بندی استفاده نمایند تا در بازارها بین المللی توان رقابت با دیگر رقبا را داشته باشند.

رب گوجه فرنگی قوطی

رب گوجه به عنوان یک چاشنی پر مصرف غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به نیاز بازار نسبت به این محصول  رب گوجه های زیادی در انواع بسته بندی و برندهای مختلف به بازار آمده است. این چاشنی  در تهیه بیشتر غذاها کاربرد دارد و به دلیل طعم و بوی دلپذیر آن، چاشنی مناسبی برای انواع غذاهای گوشتی و سرخ کردنی است.

در صنعت نیز از رب گوجه‌فرنگی برای تهیه انواع کچاپ گوجه فرنگی و چاشنی‌های غذایی، استفاده می‌شود. تشخیص رب گوجه خوب کمک به بهتر شدن کیفیت غذاها می کند. یکی از انواع بسته بندی های رب گوجه صنعتی بسته بندی قوطی های فلزی است که در اوزان های مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شود.

 1. وزن 80 گرمی
 2. وزن 180 گرمی
 3. وزن 350 گرمی
 4.  وزن 800 گرمی
 5.  وزن 3000 گرمی
 6.  وزن 4000 گرمی

خریدار رب

خریدار رب گوجه قوطی

خریدار رب گوجه فرنگی در بسته بندی ای قوطی فلزی به این نکته توجه کنند که بسته بندی های قوطی در وزن پایین دارای سه نوع درب از جمله:

 1. درب یاده و معمولی
 2. درب کلید دار
 3. درب کلیددار با درپوش پلاستیکی

خریدار رب

تولید می شود که این تنوع درب به جهت سلایق مختلف مشتریان طراحی شده و بر روی قیمت فروش رب گوجه فرنگی تاثیر می گذارد. برای دریافت کیفیت رب گوجه، مقداری از آن را روی یک سطح صاف قرار دهید و با یک ظزف شیشه ای یا ته لیوان آن را صاف کنید. در این صورت ناخالصی هایی همچون:

 • هسته
 • پوسته
 • ذارت خارجی
 • چوب
 • سایر مواد زاید

قابل تشخیص می باشد. هر چه میزان این ناخالصی کمتر باشد رب گوجه فرنگی مرغوب تر است.

خریدار رب

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

رب گوجه فرنگی صنعتی چی چی لاس

رب گوجه فرنگی صنعتی چی چی لاس با استفاده از دستگاه های مکانیکی و ماشینی …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.