شرکت خزر عصاره وارنا
خانه / رب گوجه قوطی / خرید انواع رب گوجه قوطی

خرید انواع رب گوجه قوطی

خرید انواع رب گوجه قوطی در وزن های مختلف با سه نوع درب ( ساده، ایزی اپن و ایزی اپن با درپوش پلاستیکی)ار کارخانه وابسته به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا امکان پذیر می باشد.

 رب گوجه

برای درست کردن رب اولین و مهم‌ترین مقوله گوجه‌فرنگی مرغوب است، برای همین باید گوجه‌ها رسیده و آبدار باشند. به طور کلی روش تهیه رب گوجه به دو صورت می باشد؛ خانگی و کارخانه ای. رب چه خانگی و چه کارخانه‌ای باید رنگ طبیعی گوجه‌فرنگی را داشته باشد؛ یعنی نه خیلی قرمز باشد که در این صورت نشان‌دهنده استفاده از رنگ‌های افزدونی است و ‌نه خیلی ارغوانی باشد که در این صورت می‌توان گفت از گوجه‌های نامرغوب استفاده شده است.

رب گوجه فرنگی کارخانه ای

رب گوجه فرنگی پرمصرف‌ترین چاشنی‌ غذایی می باشد، که در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با افزایش:

 • جمعیت
 • رشد صنعت
 • رشد آپارتمان نشینی
 • کمبود وقت

این وظیفه به کارخانه‌های تولید مواد غذایی محول شد. امروزه اکثریت مردم از رب گوجه‌ فرنگی کارخانه ای استفاده می‌کنند. دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه‌ای در بازار موجود می باشد.

کارخانه‌های معمولاً گوجه‌هایی را استفاده می‌کنند که بیضی شکل هستند زیرا دارای گوشت بیشتر و آب‌دار هستند. گوجه فرنگی باید کاملاً قرمز و رسیده باشد و بخش‌هایی از گوجه زرد یا سبز و سفید نباشد. زیرا قسمت سبز رنگ گوجه سرطان زا می باشد و برای سلامتی خطرناک است.

فرهنگ خرید رب گوجه

به‌طور کلی توصیه می‌شود فرهنگ مصرف‌کننده رب گوجه فرنگی ارتقا پیدا کند، به‌طور کلی افراد باید از محصولاتی استفاده کنند که:

 • پروانه ساخت
 • پروانه بهداشتی
 • پروانه استاندارد
 • سری ساخت

داشته باشد.

خرید انواع رب گوجه قوطی

برای خرید انواع رب گوجه قوطی مصرف کنندگان گرامی می توانند با اطلاعات این برگه راحت تر محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. رب گوجه فرنگی چی چی لاس تولیدی شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با رعایت تمام اصول و استانداردهای بین المللی توانسته است در بین مصرف کنندگان از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. این مجموعه با تنوع در اوزان و بسته بندی های محصول خود، حق انتخاب بیشتری برای مصرف کنندگان خود قائل شده است. انواع رب گوجه قوطی چی چی لاس شامل:

 1. بسته بندی 350 گرم با سه نوع درب( ساده، ایزی اپن و ایزی اپن با درپوش پلاستیکی)
 2. بسته بندی 800 گرمی با سه نوع درب
 3. بسته بندی 3000 گرمی
 4. بسته بندی 4000 گرمی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر عامل: مهندس ابراهیم پاسکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120437969
شماره تلفن ثابت:01133304007
شماره فکس:01133304007
پست الکترونیکی: foodkov@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروش رب گوجه قوطی ارگانیک

فروش رب گوجه قوطی ارگانیک

فروش رب گوجه قوطی ارگانیک توسط شرکت خزر عصاره وارنا تولید کننده و صادر کننده …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.